UNIKS-20 років разом!

Компанії UNIKS 1 серпня 2021 року виповнилося 20 років!

За цей час виросло підприємство зі своїми особливостями та цікавими історіями.

Як же все починалося?

Колись ПП «UNIKS» було засноване на території Луганської області. Протягом довгого періоду це була найбільша компанія дистриб’ютор косметики та побутової хімії на Луганщині. Тоді в компанії працювало біля 200 чоловік.


Коли у 2014 році почали відбуватись сумнозвісні події на сході України, всі співробітники роз’їхались хто куди, і власники переїхали спочатку до Києва, а тоді до Івано-Франківська.
А вже в 2016 році компанія перереєструвалась в Макарові і почала все спочатку, практично з нуля, на новому місці та новим напрямком- виробництвом косметики та побутової хімії.

Зараз у компанії “UNIKS” є представники в кожній області. На сьогодні її продукція представлена покупцям на власному сайті компанії, також в мережі магазинів «Аврора», «Копійочка», на інтернет-платформі «Makeup» та в дитячих Інтернет-магазинах і т.д. Продукція «UNIKS» також вийшла і за межі нашої країни. Так, партнери є у як Молдові, Румунії, Казахстані та Узбекистані.

За ці роки компанія відкрила для себе різні напрямки у виробництві. Зараз “UNIKS” випускає продукцію в категоріях: рідке мило, гелі для душа, піни для ванн, шампуні, бомби та солі для ванн, скраби для тіла та бальзами для губ, бактерицидні спреї для рук, маски для обличчя, а також дитячу лінійку по догляду за шкірою. Серед торгових марок: Milky Dream, Біла Овечка, Nature Code та MaXiPROf.

На сьогодні

більше ніж 120 найменувань

продукції випускає ПП Юнікс

Бачимо, що за цей час компанія розвинулася до чималих успіхів. За 20 років було досягнуто багато, але попереду, ми упевнені, чекає ще більше!

Дружній колекитив компанії “UNIKS” планує розвиватися і надалі, вводити нововведення та не зупинятися на досягнутому. Так на завершальному етапі встановлення нового обладнання для виготовлення кремів та різноманітних емульсій, що дасть можливість значно розширити асортимент та потішити споживачів новими цікавими товарами.

Звернення директора Левицького Юрія:

“Ми стартували з виробництвом зовсім маленьким коллективом ( в штаті було всього 4 працівника) в приміщені 100 кв., метрів, зараз, через 4 роки виробничої діяльності фірми, ми займаємо 2500 кв., метрів а штат співробітників збільшився 39 чоловік. Хочу подякувати також нашим партнерам ТОВ “Аком-Трейд”, які ефективно представлють продукцію в магазинах України та дають можливість споживачам спробувати, і постійно користуватись продукцією нашого виробництва.

Окремо хочу відмітити наших партнерів-постачальників сировини та матеріалів, лише завдяки їхнім старанням ми можемо максимально без перевобїв в асортмменті задовільняти попит.

Левицький Юрій з дружиною та дочкою.

Дякую, команді! Це люди, які готові завжди при неохідності вийти на роботу додатково, а також кожен на свому місці працює з максимальною віддачею, щоб споживач отримав якісний товар!

І врешті-решт, спасибі нашим постійним соживачам, які стали прихильниками наших товарів! Ми працюємо лише для Вас, щоб ви відчували радість, користь та тільки позитивні емоції від продукції компанії Uniks.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

17 − four =