Святий Миколай в “Mагічній лабораторії UNIKS”

Напередодні дня Святого Миколая 18 грудня 2021 в компанії UNIKS відбулась екскурсія для дітей співробітників.

Дітки мали змогу не тільки подивитись, а й взяти безпосередню участь у процесі виготовлення косметичних засобів. Ознайомитись з усіма професіями, які задіяні у виготовленні товарів від лаборанта, варщика косметичних мас до вантажника. Отримали інформацію, про те, що повинно бути обов’язково зазначено на етикетці товару. Спробували себе в якості оператора на лінії фасування рідкого мила, дитячих солей для ванн, шипучих бомбочок для ванн.

Їм також було цікаво спостерігати за технологічним процесом приготування масок для волосся. Мали змогу оцінити роботу обладнання з точки зору “рикання готогенезатора ” при доведенні маси до необхідної консистенції.

“Магічна лабораторія”

Головний технолог підприємства Марія Удовенко створила ” Магічну лабораторію”, де дітки своїми руками готували своє незабутнє, перше в житті рідке мило та шипучу бомбочку для ванни. Дехто з діток присятив своє мило коханій матусі, а хтось підготував сюрпиз для олюбленого блогера.

Окремо потрібно відмітити, що дітлахам було дуже цікаво глянути як стоврюються їхні олюблені шипучки для прийняття ванн – “бомбочки”. В них блищали оченята від отриманих позитивних емоцій!

Приготування мила соїми руками.

Формування бомбочки для ванн

Всі діти отримали сертифікати “Юного хіміка” та подарунки, які залишив Миколай у нас під святковою ялинкою, та весело ділились враженнями!

Всято вдалось!

Слова привітання директора з маркетингу Биць Тетяни :

– “Від лиця всього колективу, хочу побажати діткам: щасливого дитинсва, позитивних емоцій, нових звершень, міцного здоровя! А батькам – радіти від того, що них такі хороші, розумні діти!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one + nineteen =