Ми вистояли , працюємо, плануємо майбутнє з Україною!

24 лютого 2022 року для нас, як і для багатьох компаній України почався з шоку. Вибухи по всій Україні та повне заципеніння. Ранок почався з обзвону співробітників та відміни робочого дня до вияснення подальших обставин. Частина працівників всеж приїхала на роботу, та прийшлось усіх відпустити. Цього дня ми ще вспіли зробити останні відвантаження товару з складу.

Далі події розвивались дуже швидко, на наступний день у місті люди скуповували продукти харчування, знімали кошти з банкоматів, купували ліки. 26 лютого доступу до смт Макарова не було. Почались страшні події, які згадувати нам всім дуже важко. Колонами, по вулицях містечка почали проходити російські танки, вибірково розтрілюючи мирні будинки з мешканцями. Почались алтерелиські та авіаційні обстліли. Навкруги вибухи та страшний гул, від колон. Саме біля Макарова і в околицях, наші війська знищували окупанську техніку та давали гідну відсіч!

Проте мирним людям в цій ситуації приходилось не легко. Перші евакуації розпочались 2-5 березня. Більшість наших співробтників разом з сім’ями виїхали під обстрілами, хто куди. Хочу подякувати нашим партнерам з Грузії компанії “NAR-AR”, які вперші дні відправили фінансову допомогу нашим переселенцям. Велика подяка вам від працівників компанії UNIKS!

На виробництво ми вже попали після звільнення смт Макарів нашими збройними силами України. Ми побачили приміщення з вибитими вікнами, зруйнованою частково покрівлею та стінами, територія навкруги була вщент всіяна осколками від снарядів. Перше, що ми зробили – це прибрали проїзд до складу. Так метер за мертом, вичистили всю робочу та складську територію. На відміну від сусудніх виробництв, нам повезло, обладнання та сировина не постраждали.

Тепер ми потроху повертаємось до звичаного робочого життя та випуску нових продуктів.

Україна – це не просто територія!
Україна – це дивовижні люди!
Ми б’ємося за те, чому нема ціни в усьому світі – за Батьківщину!
💙
💛
І з радістю повідомляємо Вам, що ми вистояли, працюємо та плануємо майбутнє з Україної!

Хоча, будівля в якій знаходиться наше виробництво, була частково зруйнована, але ми вберегли основне та дорогоцінне — наших співробітників, які зараз повертаються до звичного життя в смт Макарів (Бучанський район).

Наразі ми відновились та готові радувати Вас якісною продукцією + підготували цікаві новинки для Ваших діток.

Дякуємо споживачам за покупки продукції нашого виробництва! Завдяки Вам ми можемо зберігати робочі місця, платити податки в Україні, допомагати благодійним організаціям.


Разом ми сила!
Все буде Україна!

Молимося за нашу перемогу та мир 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

9 + twenty =