Винагорода “Вибір споживача 2019”! Звернення директора.

Дорогі наші споживачі! Хочу подякувати  Вам  за прихильність до продукції Компанії UNIKS. Колективу компанії дуже приємно, що Ви висловили свою думку з допомогою споживання нашої продукції. Саме завдяки Вам, ми отримали винагороду «Вибір споживача 2019р» від ВСЕУКРАЇНСЬКОГО Галузевого-аналітичного центру.

Зараз в прайсі компанії налічується більше 120 найменувань  продукції. В асортименті є косметика та побутова хімія ТМ Біла Овечка. Косметичні продукти представлені під ТМ Milky Dream, ТМ Nature CODE, ТМ  MaXiPROf. Ми виробляємо продукцію в 14  категоріях товарів:

Також хочу висловити подяку дружньому виробничому колективу, який на разі налічує більше 30 чоловік, та компанії- партнеру «Аком-Трейд», яка забезпечує функцію дистрибуції в Україні.  Тільки разом, рухаючись ногу в ногу, ми можемо максимально представити на українських полицях магазинів наші товари.  На даний момент, ми також представлені і закордоном в таких країнах як: Молдова, Узбекистан, Білорусія, Румунія, ведемо переговори з представниками інших країн.

Ми дуже прискіпливо ставимось до якості наших товарів, та максимально швидко стараємось реагувати на побажання наших  клієнтів по їх удосконаленню. Найкраща винагорода для нас –це позитивні відгуки та емоції задоволення на обличчях споживачів.

Слова вдячності

Буквально недавно, ми отримали слова подяки, від Тетяни Лялюк, яка проживає в м. Житомир.  Вона з  вдячністю розповідає, що бальзам для губ  Nature CODE, поміг її сину  Михайлику справитись з постійною проблемою – лущення губ. А ще перед тим , від іншого споживача, ми почули історію, як Біле господарське рідке мило “for Baby’things” ТМ “Белая Овечка” врятувало білу футболку дитини, що була забруднена чорницями. Можу також зацитувати слова завідуючої ДНЗ (ясла-садок) «Веселка» Макарівської області Вербицької Катерини Володимирівни : «Продукцію компанії UNIKS ми використовуємо для дезінфекції поверхонь в приміщеннях, а саме антисептик ТМ MaXiPROf, та для миття рук в групах антибактеріальне мило  цієї ж марки. Та коли виникли питання про дезінфекцію дитячих рук при вході в заклад, більшість батьків були проти нанесення спиртових антисептиків на руки малюків і рішенням для нас став антисептик ТМ Milky Dream  «Мамина ніжність» на без спиртовій основі. Це просто знахідка для нас!»

Такі життєві історії надихають на створення нових, корисних товарів, якими кожен зможе користуватись і отримувати максимум користі. Незважаючи на труднощі 2020 року, вирування крона вірусу та систематичні лок дауни, нашій компанії вдалось збільшити виробничі потужності, та збільшити кількість співробітників. І це ми завдячуємо лише нашим мріям, оптимістичному підходу та нашим споживачам!

Дякуємо Вам за вашу довіру!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 − 10 =