Девіз UNIKS : Якість понад усе!

Компанія UNIKS продовжує вдосколювати технологічні процеси виготовлення косметичних засобів, щоб відповідати високим Європейським стандартам якості!

В першій половині 2022 року ми одержали сертифікат відповідності ISO 22716, який гарантує, що ВИРОБНИЦТВО ВІДПОВІДАЄ СТАНДАРТАМ ЯКОСТІ GMP.

Для наших споживачів це хороші новини, оскільки ми гарантуємо високу якість кожної одиниці товару, який виробляється компанією UNIKS. Ми прискіпливо ставимось до кожного виробничого процесу, від перевірки вхідної сировини та комплектуючих, контрольної перевірки по процесам виготовлення та відповідності готового товару заявленим характеристикам і показникам якості.

Якість кожного “пазлу” з якого скадається готовий виріб має велике значення, тому працюємо тільки з перевіреними постачальниками!

Окрема гордіть компанії UNIKS – це стабільна команда людей, яка зацікавлена в якості готового товару. Усі разом працюють на єдину мету: задоволення потреб споживачів, ба більше, ми гордимось тим, що виготовляємо достойний товар!

Ми несемо відповідальність перед споживачами за високу якість нашої продукції та сервісу, перед партнерами за дотримання зобов’язань.

Удосконалюючись, нам відкриваються нові експотрні ринки збуту та нові проекти в напрямку Private Label.

Ваш бренд – Наша Реалізація!
Ми готові розробити, приготувати #зварити, розфасувати будь-який косметичний засіб, та засіб по догляду за домівкою, який ви забажаєте! В арсеналі лабораторії UNIKS напрацьовано більше ніж 700 готових рецептур, та при необхідності ми працюємо над новими “рецептурними викликами”.

А за якість можете бути спокійними, Ми про все подбаємо, оскільки Якість для нас понад усе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five × two =