На радість малюкам! Новинка від ТМ Milky Dream.

Milky Dream з радістю повідомляє, що відтепер і наші малюки віком від 3 рочків можуть прийняти веселу ванну з новинками, а саме Фантастичними шипучим кристалами для ванн та бомбочками для ванн з сюрпризом в середині!

Якщо Ваша дитина не любить купатись та  боїться водних процедур, прийшов час все змінити! Забавні шипучі кристали та бомбочки для ванн ТМ Milky Dream, назавжди позбавлять малюка такого страху.

Якщо ж фобії перед прийняттям ванни у малюка не має, то йому буде в декілька разів цікавіше та приємніше купатись з продуктами для ванн ТМ Milky Dream kids.

Шипуча ванна

Казкові шипучі кристали – це весело і одночасно корисно! Використовувати їх легко: наберіть теплу воду  у ванну, температура води повинна бути приблизно 36- 38 С, та розчиніть 100-200 г кристалів. Ванна перетворюється на ароматну шипучку, а тим часом морська сіль, що міститься в продукті мінералізує воду і передає всі корисні властивості шкірі малюка.  В асортименті два найменування шипучих кристалів «Монстрик MAX» та «Чарівна Єдиноріжка», які відрізняються ароматами і кольором кристалів. До складу даних продуктів також входять: молочні протеїни та олія льону, що забезпечують зволоження, живлення та відновлення шкірі.

Сюрприз в бомбочці для ванн

Бомбочки для ванн з сюрпризом –  не тільки безпечний, практично натуральний косметичний продукт (в складі до 98% харчових компонентів), а ще й сюрприз для Вашого малюка. Після шипіння та розчинення у ванній малеча знайде іграшку-stikeez! Великий асортимент  іграшок, дає можливість дитині колекціонувати забавні липучки, та гратись з ними у ванній кімнаті. Кожного разу, коли Ви будете радувати малечу, дитина зможе отримати новий сюрприз та нову бомбочку з новим героєм на вибір:

  • «Чарівна Єдиноріжка» з ароматом лісових ягід
  • «Монстрик MAX» з ароматом яблучного пирога
  • «Голуба Панда» з ароматом сніжних гір
  • «Жовта кішечка» з ароматом іриски

Важливо, що бомби для ванн виготовлені з урахування безпеки, та мають пастельні кольори, тому не фарбують воду, ванну та шкіру малюка.

За ради безпеки: ніколи не залишайте дитину одну у ванній!

Веселого купання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three − 2 =